Trading 212 in Bulgaria

Hi Everyone,
I kind of copied the idea of @AlexK and @Francesco, hope they don’t mind.
I know that T212 has quite few investors here in Bulgaria, I was thinking about having this chat to use for Q&A that are particularly for us like how to declare our taxes on Investments or Government deals with other countries.

In this way future investors of this platform can find specific questions answered here without the struggle to look over thousand of websites.

Бих се радвал, ако има още хора, за да споделяме опит. :slight_smile:

6 Likes

That’s a pretty good idea!

Здравейте :slight_smile: Наскоро се регистрирах тук, към момента разглеждам и ползвам друг брокер. Имам желание да започна и тук, тъй като изглежда по - сериозна платформа. Имам някои въпроси и ще се радвам, някой с повече опит тук да помогне или да ме насочи към подходяща тема/разговор. Благодаря предварително и успех на всички !

Нямам много опит, но ги ползвам от половин година, ако мога да помогна, с удоволствие!

И аз съм тук от Арил и засега не съм имал проблем. Доволен съм от услугите! Кажи за какво ти трябва помощ и ако мога и аз ще помогна

Здравейте, извинявам се за късния отговор - известията ми отиваха в спам. Аз имам акаунт от месец - два, поразучих доста от нещата и настройките. Към момента имам проблем с това, да разбера как работи leverage опцияtа при cfd. В практик акаунта примерно, за инструмент имам зададена само опция за 1:20 без да мога да променя / избера друга - примерно 1:5, 1:2 и т.н. За същият инструмент в реалния акаунт имам зададена само 1:5 опция без право на промяна. Интересно ми е дали аз пропускам нещо или в 212 няма опция да избираш leverage по твой избор както в Торо например?